Proeko Serwis - UE

Referencje

Od początku 2005 roku jesteśmy przedstawicielem na rynki wschodnie amerykańskiej firmy „Satellite Industries z USA”, produkującej toalety przenośne, oraz preparaty chemiczne do ich serwisowania. Zdobyliśmy kilku znaczących klientów w Rosji i Ukrainie i dzisiaj firma „Satellite Industries ” ma już swoją pozycję na tych rynkach.

Od połowy 2006 roku do końca 2009 roku byliśmy jedynymi przedstawicielami w Polsce firmy M-U-T Stockerau z Austrii produkującej sortownie, kompostownie i zabudowy samochodów komunalnych. Jest to znana światowa firma, która posiada wysoką technologię produkowanych przez siebie produktów. W tym czasie doprowadziliśmy do zrealizowania dużej inwestycji w firmie komunalnej MPO w Toruniu, którą budowała firma „Budimex Dromex” S.A. Warszawa. Firma M-U-T dostarczyła kompostownie odpadów komunalnych o wydajności 5000 t/rocznie z możliwością zwiększenia do 6000 t/rocznie.

Obecnie jesteśmy przedstawicielami firmy "BAUER" Sudlohn Niemcy, produkującej podziemne systemy zbiórki i segregacji odpadów. Wykonujemy inwestycje dla gmin, developerów, stacji benzynowych, hoteli, budynków użyteczności społecznej, prywatnych właścicieli nieruchomości.

Mamy doświadczenie w branży ochrony środowiska oraz dobre rozeznanie firm działających w tej branży w Polsce i innych krajach. Uczestniczymy i odwiedzamy targi i wystawy w całej Europie. Dobrze znamy rynki wschodnie i możemy zaproponować współpracę i pomoc dla zainteresowanych tymi rynkami, zarówno w eksporcie jak i imporcie towarów, oraz podejmowania współpracy z firmami na wschodzie. Nasze doświadczenie od 1991 roku, dobra znajomość języka, umiejętność negocjacji z firmami na wschodzie, oraz bardzo dobre kontakty osobiste, pozwalają na realizację podjętych się zadań.

Zapraszamy do współpracy!

Nasza Oferta

 

Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Polna 20 lok. 209
62-800 Kalisz
e-mail: biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841

Proeko Serwis