Model do skutecznej zbiórki odpadów oraz surowców wtórnych dla osiedli mieszkaniowych, miast, parkingów oraz miejsc rekreacyjnych.
Wzrost natężenia ruchu doprowadził do wyższych wymagań związanych z systemem zbierania i opróżniania odpadów podróżnych na miejscach parkingowych i restauracjach wzdłuż autostrad.
Pojemnik gromadzący GTT jest wyciągany przez pojemnik zewnętrzny i opróżniany przez klapę zatrzaskową. Dlatego te modele są dedykowane m.in. dla: spółdzielni, miejsc rekreacji i odpoczynku, na parkingi (wersja z zamkiem lub ogólnodostępna).
Zbiórka szkła i papieru w gminach stawia wysokie wymagania dla systemu zbiorczego. Duże ilości powinny być zbierane w sposób ekonomiczny, przy uwzględnieniu wymagań dotyczących czystości, wyglądu i nieszkodliwości dla środowiska.
To co widać to mała część zewnętrzna (25%) - niezależnie od pojemności pojemnika, wystaje tylko 90 cm nad ziemią (ok. 75% jego powierzchni). Kubatura od 3 m³ aż do 5 m³.
Model |
GTT 3,0 |
---|---|
kubatura (m³) | 3,0 |
wysokość bez systemu podnoszącego (mm) | 1890 |
wysokość części naziemnej (mm) | 1255 |
wymiary montażowe Ø x wys. (mm) | 1900 x 635 |
waga silos żelbetowy (kg) | 2360 |
waga stalowego pojemnika gromadzącego (kg) | 380 |
waga całkowita (kg) | 2740 |
Model |
GTT 4,0 |
---|---|
kubatura (m³) | 4,0 |
wysokość bez systemu podnoszącego (mm) | 2390 |
wysokość części naziemnej (mm) | 1255 |
wymiary montażowe Ø x wys. (mm) | 1900 x 1135 |
waga silos żelbetowy (kg) | 3055 |
waga stalowego pojemnika gromadzącego (kg) | 420 |
waga całkowita (kg) | 3475 |
Model |
GTT 5,0 |
---|---|
kubatura (m³) | 5,0 |
wysokość bez systemu podnoszącego (mm) | 2890 |
wysokość części naziemnej (mm) | 1255 |
wymiary montażowe Ø x wys. (mm) | 1900 x 1635 |
waga silos żelbetowy (kg) | 3755 |
waga stalowego pojemnika gromadzącego (kg) | 460 |
waga całkowita (kg) | 4215 |