Proeko Serwis - UE

Systemy podziemne

Jesteśmy jedynym przedstawicielem niemieckiej firmy "Bauer" GMBH w Polsce. Bauer GmbH jest firmą rodzinną i została założona w 1966 roku przez Heinz-Dieter’a, Patricka Bauera and Pascal Bauer. Od początku głównym obszarem jej działalności było projektowanie, produkcja i sprzedaż produktów służących ochronie środowiska, tj. pojemników na odpady i do recyklingu. Dziś, Bauer GmbH jest jednym z czołowych Europejskich producentów w tej dziedzinie.

Produkty firmy Bauer GmbH są produkowane tylko w fabrykach w Suedlohn i Halberstadt, gdzie całkowity obszar produkcji wynosi 65 000 m² . Wysoce wykwalifikowany personel, własne biura konstrukcyjne, zaawansowana technologia produkcji opierająca się na produkcji laserowej oraz nowoczesny i wszechstronny park maszynowy pozwalają szybko reagować na indywidualne potrzeby klienta.

Właściciele firmy pragną stworzyć produkt idealny, dlatego też od samego początku opierają proces produkcji całkowicie na własnych wyrobach poczynając od części podstawowych, a kończąc na produkcie finalnym. Będą wiernym mottu „Nasz standard jest szyty na miarę” oraz biorąc pod uwagę fakt, że współczesny odbiorca ma wysokie wymaganie, firma Bauer GmbH nie ogranicza się tylko do rozwiązań standardowych, ale także jest otwarta na dostosowywanie się do potrzeb indywidualnych, co jest kluczem do niezawodności i gwarancji elastyczności. O zaufaniu do produktów firmy świadczy ponad 1 000 000 produktów sprzedanych na terenie całej Europy.

Gwarancją tego, że produkty firmy Bauer GmbH spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości jest otrzymany po raz pierwszy w roku 1993 certyfikat zgodności DIN EN ISO 9001:2008. Jest to dowód na to, że jakość jest nieustannie na najwyższym poziomie.

Dodatkowym atutem przemawiającym na korzyść produktów firmy jest to, że ważnym wyznacznikiem podczas projektowanie jest nie tylko jakość i bezpieczeństwo produktów, ale także ich estetyka przez co stwarzają one duże pole do popisu dla projektantów przestrzeni miejskich oraz dla indywidulanych odbiorców.

Produkty firmy Bauer GmbH są obecne w wielu państwach europejskich. Licząc na to, że Polska również pragnie stworzyć profesjonalny i w pełni przyjazny środowisku system segregacji odpadów, firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność także na obszar Polski.

Katalogi do pobrania (format PDF):
Pojemniki na odpady i do recyklingu

Pozostałe Produkty

 

Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Polna 20 lok. 209
62-800 Kalisz
e-mail: biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841

Proeko Serwis