Drogi tymczasowe
 • Płyta drogowa do 80 ton

  Płyta drogowa do 80 ton

  To lekka płyta drogowa o obciążeniu do 80, wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości (HD), co odróżnia ją od innych tego typu dróg tymczasowych.

  czytaj więcej
 • Płyta drogowa do 150 ton

  Płyta drogowa do 150 ton

  Kompozytowa płyta drogowa o obciążeniu do 150 ton jest wykonana z wytrzymałego polietylenu o ultra wysokiej masie cząsteczkowej (UHMWPE).

  czytaj więcej

Drogi tymczasowe

Nasza firma oferuje płyty drogowe wytworzone z trwałych materiałów, przeznaczone do układania dróg tymczasowych. Nasze płyty drogowe świetnie sprawdzą się jako tymczasowa nawierzchnia podczas rozmaitych eventów, a także w trakcie prac budowlanych, montażu farm wiatrowych czy linii energetycznych. Najwyższa jakość materiałów oraz liczne testy potwierdzone certyfikatami sprawiają, że oferowane przez nas drogi tymczasowe są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Właściwości płyt drogowych z polietylenu

Nasze drogi tymczasowe wykonane są z niezwykle trwałego polietylenu i występują w dwóch rozmiarach. Płyty drogowe o powierzchni 1200x2410 mm, które wytrzymują obciążenie do 80 ton, wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości. Płyty drogowe mające powierzchnię 2500x3000 mm oraz obciążenie do 150 ton wykonano z polietylenu o ultra wysokiej masie molowej. Dzięki temu bezproblemowo wytrzymają przejazdy ciężkiego sprzętu i maszyn o wysokich zdolnościach załadunkowych.

Polietylen jest materiałem obojętnym na związki chemiczne oraz jest bardzo lekki w porównaniu do swoich betonowych lub stalowych odpowiedników. Dzięki temu koszt transportu jest znacznie niższy oraz można przewieźć dużo płyt na raz.

Płyty drogowe są nie tylko praktyczne, ale także wytworzone z ekologicznych materiałów, dzięki czemu wybór naszych produktów sprzyja ochronie środowiska.

Zastosowanie płyt jezdnych

Płyty drogowe stają się coraz powszechniej używanym rozwiązaniem przy wielu okazjach. Są wytrzymałe, posiadają antypoślizgową powierzchnię i mogą być łączone za pomocą łączników, aby pokryć jedynie potrzebną część terenu.

Drogi tymczasowe charakteryzują się prostym i szybkim montażem, a swoje zastosowanie znajdą między innymi przy:

 • koncertach i festiwalach,
 • budowie dróg dojazdowych,
 • wywozie drewna z lasu,
 • zapewnieniu przejścia lub przejazdu podczas trudnych warunków pogodowych,
 • budowie linii kolejowych, farm wiatrowych oraz linii energetycznych,
 • miejscach wydobycia gazu,
 • przejeździe transportów wielkogabarytowych/ponadnormatywnych,
 • oraz wielu innych!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby zapoznać się z naszą ofertą wynajmu i sprzedaży polietylenowych płyt drogowych. Nasi specjaliści fachowo doradzą ilość potrzebnych modułów do pokrycia wyznaczonego terenu.

Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio