Pojemniki na odpady

Czterokołowe

 • Model SULO MGB1100FD z płaską pokrywą

  Czterokołowe

  Model SULO MGB1100FD z płaską pokrywą

  Czterokołowy pojemnik na odpady SULO 1100 litrów z płaską pokrywą zamykany od góry. Pojemnik o lekkiej i wytrzymałej budowie może być zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci.

  czytaj więcej
 • Model SULO MGB1100RD z półokrągłą pokrywą

  Czterokołowe

  Model SULO MGB1100RD z półokrągłą pokrywą

  Czterokołowy pojemnik na odpady SULO 1100 litrów z półokrągłą pokrywą zamykany od góry. Pojemnik o lekkiej i wytrzymałej budowie może być zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci.

  czytaj więcej

Pojemniki czterokołowe na odpady

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą czterokołowych pojemników na śmieci. Doskonale sprawdzą się do gromadzenia odpadów komunalnych, jak i do segregacji. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty spełniały najwyższe wymagania naszych Klientów. Wykonane są z najlepszych materiałów, których jakość potwierdzona jest licznymi certyfikatami.

Wygodne i praktyczne pojemniki do sortowania odpadów

Nasze kontenery czterokołowe są większe od dwukołowych pojemników na odpady – ich pojemność wynosi 1100 litrów. Są zamykane pokrywą od góry oraz zostały wyposażone w wygodne uchwyty do łatwiejszej obsługi i opróżniania ich. Wytrzymała i lekka budowa, a także ciche gumowe opony sprawiają, że pojemniki są praktyczne i komfortowe w użyciu oraz spełniają swoją funkcję przez długi czas.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy kontenery w różnych kolorach takich, jak: biały, żółty, czarny, brązowy, zielony, niebieski i czerwony. Dzięki temu można łatwo dopasować pojemniki do otoczenia oraz indywidualnych preferencji.

Praktyczne zastosowanie kontenerów czterokołowych

Pojemniki czterokołowe na śmieci, dzięki swojej dużej pojemności, doskonale sprawdzą się na przechowywanie odpadów komunalnych na osiedlach mieszkaniowych, w dużych firmach lub restauracjach. Są funkcjonalne i wygodne w użyciu i będą idealnym rozwiązaniem na segregację śmieci pomiędzy plastik, metal, szkło, papier itp.

W naszej ofercie posiadamy kontenery z dwoma różnymi pokrywami:

1. płaską,

2. półokrągłą.

Oba rodzaje klap są lekkie i wygodne w obsłudze, co umożliwia komfortowe wyrzucanie śmieci do pojemnika. W trakcie opróżniania pokrywy otwierają się i zamykają samoczynnie przy wykorzystaniu siły grawitacji.

Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio