Pojemniki na odpady

Dwukołowe

 • Model SULO MGB120l na odpady komunalne.

  Dwukołowe

  Model SULO MGB120l na odpady komunalne.

  Dukołowy pojemnik na odpady SULO 120 litrów zamykany od góry klapą. Może być zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci.

  czytaj więcej
 • Model SULO MGB240l na odpady komunalne

  Dwukołowe

  Model SULO MGB240l na odpady komunalne

  Dwukołowy pojemnik na odpady SULO 240 litrów zamykany od góry klapą. Może być zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji śmieci.

  czytaj więcej
 • Model SULO MGB240l do segregacji odpadów

  Dwukołowe

  Model SULO MGB240l do segregacji odpadów

  Dwukołowy pojemnik na odpady SULO 240 litrów zamykany od góry klapą. Może być zastosowany do przechowywania odpadów komunalnych, do segregacji odpadów.

  czytaj więcej
 • Model SULO Confido140l specjalnego przeznaczenia

  Dwukołowe

  Model SULO Confido140l specjalnego przeznaczenia

  Dwukołowy pojemnik SULO Confido 140 litrów na odpady specjalnego przeznaczenia to pojemnik zaprojektowany i dedykowany do gromadzenia, przechowywania i utylizacji dokumentów niejawnych lub zawierających dane wrażliwe.

  czytaj więcej
 • Model SULO Confido240l specjalnego przeznaczenia

  Dwukołowe

  Model SULO Confido240l specjalnego przeznaczenia

  Dwukołowy pojemnik SULO Confido 240 litrów na odpady specjalnego przeznaczenia to pojemnik zaprojektowany i dedykowany do gromadzenia, przechowywania i utylizacji dokumentów niejawnych lub zawierających dane wrażliwe.

  czytaj więcej

Pojemniki na odpady dwukołowe

W naszej firmie oferujemy dwukołowe pojemniki na odpady w różnych modelach oraz kolorach do wyboru. Nasze produkty doskonale spełniają funkcję komunalnych koszy na śmieci, przechowywania niebezpiecznych materiałów, jak i segregacji surowców wtórnych. Posiadają prostą konstrukcję, a także wygodne kółka i uchwyty, które znacznie ułatwiają ich transport, obsługę oraz codzienne użytkowanie.

Jaką specyfikację mają dwukołowe pojemniki na odpady?

Aby spełnić różne potrzeby naszych Klientów, proponowane przez nas pojemniki mają różną pojemność, np. 120, 140 lub 240 litrów. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z trwałych i odpornych na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę oraz związki chemiczne materiałów, dzięki czemu nie niszczą się nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Dwukołowe pojemniki zamykane są od góry klapą oraz zostały wyposażone w wygodne uchwyty, które dają możliwość łatwej i bezpiecznej obsługi przy opróżnianiu i przemieszczaniu. Ponadto konstrukcja koszy jest lekka (zależnie od pojemności waga pustego pojemnika wynosi niecałe 10 lub niecałe 15 kg) i pozwala na łatwe utrzymanie czystości.

Pojemniki na odpady specjalne

Poza uniwersalnymi pojemnikami do segregacji śmieci na plastik, papier, szkło i odpady organiczne, posiadamy w naszej ofercie kosze na odpady specjalnego przeznaczenia. Są one zaprojektowane do gromadzenia, a także utylizacji dokumentów niejawnych lub zawierających wrażliwe dane.

Pokrywa w takich pojemnikach jest zablokowana zamkiem i została w niej wykonana specjalna szczelina służąca do bezpiecznego umieszczania papieru w środku.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo naszych produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wszystkie wymagania stawiane nam przez naszych Klientów. Starannie weryfikujemy jakość i posiadane certyfikaty oferowanych przez nas pojemników, aby były przyjazne zarówno środowisku, jak i swoim użytkownikom.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i opisem poszczególnych produktów. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, abyśmy mogli doradzić przy wyborze najlepszych rozwiązań.

Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio