Systemy na odpady

Podziemne

 • Model GT

  Podziemne

  Model GT

  To model hydrauliczno - elektryczny tzw. parking podziemny. W tym systemie GeoTainer® pojemniki kołowe mogą być usytuowane pod ziemią w dogodnym miejscu.

  czytaj więcej
 • Model GTL

  Podziemne

  Model GTL

  Podziemny model GTL to połączenie systemu GTU i GTS ze zwiększoną pojemnością pojemnika gromadzącego aż do 6 m kw. Pod ziemią pod wpływem siły ciężkości zmieści się znacznie więcej odpadów niż w tradycyjnych naziemnych kontenerach.

  czytaj więcej
 • Model GTS

  Podziemne

  Model GTS

  Innowacyjny podziemny system zbierania odpadów. Idealne rozwiązanie dla Wspólnot Mieszkaniowych, recykling i zbiórka odpadów w miastach, terenach rekreacyjnych, miejscach odpoczynku podróżnych.

  czytaj więcej
 • Model GTU

  Podziemne

  Model GTU

  Model GTU harmonijnie wpasowuje się w każde otoczenie. Pomaga w zmianie świadomości, aby pozostawiać miejsca zbiórki odpadów w czystości. Wymaga mniej miejsca, jest lekki i ergonomiczny.

  czytaj więcej

Systemy podziemne na odpady

Oferowane przez nas systemy podziemne na odpady to rewelacyjne rozwiązanie zarówno na odpady komunalne na ulicach miast, jak i dla użytkowników indywidualnych. Ta innowacyjna forma gromadzenia śmieci pod wieloma aspektami pomaga w walce o ochronę środowiska naturalnego.

Zalety podziemnych pojemników na odpady

Pojemniki podziemne na odpady są przede wszystkim wykonane z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne materiałów. Dzięki wykorzystaniu przestrzeni pod ziemią oraz siły ciężkości, pozwalają one zgromadzić dużo większą ilość odpadów niż standardowe kontenery naziemne. Łączy się to także ze znacznie rzadszą potrzebą kosztownego wywozu zalegających odpadów.

Taki system umieszczenia pojemników przekłada się na większą estetykę ulic oraz możliwość zagospodarowania ich w inny, bardziej praktyczny sposób. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, dla których segregacja śmieci jest z jakiegoś powodu utrudniona w miejscu zamieszkania – nie mają dostępu do kontenerów segregacyjnych lub są one często przepełnione.

Jakie są rodzaje podziemnych systemów?

W ofercie naszej firmy wyróżniamy przede wszystkim dwa systemy:

1. podziemny, który składa się z dużego podziemnego zbiornika na odpady oraz umieszczonego nad ziemią (na specjalnej platformie przykrywającej zbiornik) estetycznego kiosku wrzutowego,

2. hydrauliczno-elektryczny, który polega na ustawieniu kontenerów dwukołowych na specjalnej platformie, która zjeżdża z nimi całkowicie pod ziemię.

Obie formy są niezwykle praktyczne w użytkowaniu. Systemy podziemne to doskonałe rozwiązanie na wygodną segregację odpadów w miastach, na parkingach, terenach rekreacyjnych oraz w punktach odwiedzanych przez liczne grupy turystów.

Dzięki podziemnym pojemnikom łatwiej jest utrzymać miejsca wyrzucania śmieci w czystości, a także zniwelować wydzielanie się z nich nieprzyjemnych zapachów.

Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio