Systemy na odpady

Półpodziemne

 • Model GT-One

  Półpodziemne

  Model GT-One

  Model GeoTainer® GT-One charakteryzuje się smukłą budową i lekkością. Oznacza to mniejsze koszty transportu i mniej zajmowanej powierzchni.

  czytaj więcej
 • Model GTC

  Półpodziemne

  Model GTC

  Model GTC uzupełnia naszą ofertę systemów półpodziemnych i jest interesującą alternatywą. To dobry wybór, który spełnia nowe wymagania, a także przynosi korzyści wszystkim zaangażowanym.

  czytaj więcej
 • Model GTT

  Półpodziemne

  Model GTT

  Model do skutecznej zbiórki odpadów oraz surowców wtórnych dla osiedli mieszkaniowych, miast, parkingów oraz miejsc rekreacyjnych.

  czytaj więcej
 • Model GTV

  Półpodziemne

  Model GTV

  Budowa tego systemu i funkcje są porównywalne z modelem GTT. Ocynkowany pojemnik gromadzący umiejscowiony jest w betonowym pojemniku zewnętrznym, który częściowo znajduje się poniżej powierzchni gruntu.

  czytaj więcej

Systemy półpodziemne na odpady

Półpodziemne pojemniki na odpady to innowacyjny system gromadzenia śmieci pozwalający na zaoszczędzenie nie tylko miejsca, ale także środków związanych z ich częstym wywozem. Specjalna konstrukcja naszych systemów składa się z dwóch części: naziemnej oraz podziemnej. Część naziemna stanowi około 25% powierzchni całej konstrukcji. Pozostałe około 75% systemu znajduje się pod ziemią.

W jakich przestrzeniach sprawdzą się półpodziemne pojemniki na odpady?

Podobnie jak w przypadku podziemnych systemów na odpady, półpodziemne pojemniki świetnie sprawdzą się w miejscach, w których istnieje duże natężenie ruchu. Taki sposób zbierania surowców wtórnych i segregacji śmieci będzie praktycznym rozwiązaniem między innymi przy:

 • spółdzielniach mieszkaniowych,
 • dużych osiedlach i kompleksach mieszkaniowych,
 • parkingach,
 • restauracjach wzdłuż autostrad,
 • parkach, terenach rekreacyjnych i turystycznych – w tym na plażach.

Właściwości systemów półpodziemnych

Półpodziemne systemy na odpady posiadają wiele praktycznych właściwości związanych przede wszystkim z oszczędnością miejsca. Znacznie większa część pojemnika (ok. 75%) znajduje się pod ziemią, niewidoczna dla oczu przechodniów i osób korzystających z nich. Dzięki temu pomieszczą dużo więcej śmieci niż standardowe kontenery, co w konsekwencji zmniejszy zapotrzebowanie na częsty wywóz nieczystości.

Zależnie od wybranego miejsca, a także preferencji zamawiającego, nasze pojemniki mogą być ogólnodostępne lub wyposażone w zamek, który zapobiegnie nieautoryzowanemu użyciu. Ponadto niektóre modele wymagające energii elektrycznej mogą zostać zintegrowane z panelami słonecznymi.

Dodatkowym atutem półpodziemnych zbiorników na odpady jest możliwość estetycznego dostosowania ich do otoczenia. W naszej firmie, np. w przypadku modelu GTT, dajemy duży wybór kolorów oraz materiałów, z jakich wykonana jest obudowa.

Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio