Toalety mobilne
 • Kabina TUFWAY

  Kabina TUFWAY

  Wytrzymała przenośna kabina toaletowa wykonana z polietylenu, wersja standardowa ze zbiornikiem bezodpływowym. Wiele akcesoriów do wyboru.

  czytaj więcej
 • Kabina MAXIM 3000

  Kabina MAXIM 3000

  Maxim 3000 to coś więcej niż standardowa toaleta - to model VIP! Jest wytrzymała, ma zmodernizowaną konstrukcję kabiny i bogatą kolorystykę, ma wiele akcesoriów do wyboru.

  czytaj więcej
 • Kabina MONDO II

  Kabina MONDO II

  Wytrzymała przenośna kabina toaletowa wykonana z polietylenu, wersja standardowa z zbiornikiem bezodpływowym.

  czytaj więcej
 • Kabina LIBERTY

  Kabina LIBERTY

  Przenośna kabina toaletowa Liberty to przestronny model dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi, zasługujący na miano kabiny rodzinnej.

  czytaj więcej

Toalety mobilne

Toalety mobilne kojarzą się przede wszystkim z dużymi imprezami plenerowymi i festiwalami muzycznymi. Często są spotykane także na placach budowy, działkach, w parkach czy przy kąpieliskach, gdzie w sezonie jest bardzo dużo odwiedzających. Produkty oferowane przez naszą firmę zapewniają komfort użytkowania, a także – co bardzo ważne – są proste w utrzymaniu higieny i czystości. Zostały wykonane z polietylenu, który jest jednocześnie lekkim, jak i niezwykle trwałym materiałem. Dzięki temu nasze toalety przenośne są łatwe w transporcie i montażu.

Jakie zalety posiadają nasze toalety przenośne?

Dla wygody i komfortu naszych Klientów oferujemy jedynie najlepsze produkty w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników. Nasze toalety mobilne posiadają szereg udogodnień takich, jak:

 • dodatkowe akcesoria, np. umywalka, lustro, podajnik na mydło,
 • praktyczny hak na drzwiach i podajnik papieru,
 • duży zbiornik (w wybranych modelach jest to aż 265 litrów),
 • przestronne wnętrze,
 • systemy wentylacyjne odprowadzające nieprzyjemne zapachy.

Ponadto nasze kabiny dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej do wyboru.

Specyfikacja kabin

Nasze mobilne toalety, dzięki zastosowaniu gładkich ścian, są łatwe w konserwacji oraz czyszczeniu. Do produkcji elementów został wykorzystany polietylen, co sprawia, że kabiny są niezwykle odporne na uszkodzenia i pęknięcia, a także nie tworzą się w nich wgniecenia od przypadkowego obijania.

W połączeniu z drogami tymczasowymi stworzą świetną infrastrukturę podczas wielu eventów, imprez, festiwali czy innych okazji. W naszej ofercie posiadamy również toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz rodziców z dziećmi. Posiadają one duże, poręczne uchwyty oraz płaskopodłogową konstrukcję, która umożliwia łatwe manewrowanie wózkiem inwalidzkim. Nasze wolnostojące toalety są przestronne, a ich wnętrze zostało zaprojektowane w praktyczny i przemyślany sposób umożliwiający pełną swobodę ruchów.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami – zapraszamy do kontaktu. Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązania, które spełnią Twoje potrzeby i wymagania.

Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio