Systemy na odpady

 • Model GT

  Podziemne

  Model GT

  To model hydrauliczno - elektryczny tzw. parking podziemny. W tym systemie GeoTainer® pojemniki kołowe mogą być usytuowane pod ziemią w dogodnym miejscu.

  czytaj więcej
 • Model GTL

  Podziemne

  Model GTL

  Podziemny model GTL to połączenie systemu GTU i GTS ze zwiększoną pojemnością pojemnika gromadzącego aż do 6 m kw. Pod ziemią pod wpływem siły ciężkości zmieści się znacznie więcej odpadów niż w tradycyjnych naziemnych kontenerach.

  czytaj więcej
 • Model GTS

  Podziemne

  Model GTS

  Innowacyjny podziemny system zbierania odpadów. Idealne rozwiązanie dla Wspólnot Mieszkaniowych, recykling i zbiórka odpadów w miastach, terenach rekreacyjnych, miejscach odpoczynku podróżnych.

  czytaj więcej
 • Model GTU

  Podziemne

  Model GTU

  Model GTU harmonijnie wpasowuje się w każde otoczenie. Pomaga w zmianie świadomości, aby pozostawiać miejsca zbiórki odpadów w czystości. Wymaga mniej miejsca, jest lekki i ergonomiczny.

  czytaj więcej
 • Model GT-One

  Półpodziemne

  Model GT-One

  Model GeoTainer® GT-One charakteryzuje się smukłą budową i lekkością. Oznacza to mniejsze koszty transportu i mniej zajmowanej powierzchni.

  czytaj więcej
 • Model GTC

  Półpodziemne

  Model GTC

  Model GTC uzupełnia naszą ofertę systemów półpodziemnych i jest interesującą alternatywą. To dobry wybór, który spełnia nowe wymagania, a także przynosi korzyści wszystkim zaangażowanym.

  czytaj więcej
 • Model GTT

  Półpodziemne

  Model GTT

  Model do skutecznej zbiórki odpadów oraz surowców wtórnych dla osiedli mieszkaniowych, miast, parkingów oraz miejsc rekreacyjnych.

  czytaj więcej
 • Model GTV

  Półpodziemne

  Model GTV

  Budowa tego systemu i funkcje są porównywalne z modelem GTT. Ocynkowany pojemnik gromadzący umiejscowiony jest w betonowym pojemniku zewnętrznym, który częściowo znajduje się poniżej powierzchni gruntu.

  czytaj więcej
Proeko Serwis
Proeko Serwis Sp. z o.o.
ul. Wojciecha z Brudzewa 38
62-800 Kalisz
+48 600 918 618
biuro@proekoserwis.pl
NIP: 618-20-64-841
KRS: 0000289048
Copright ® Proeko Serwis Sp. z o.o. 2021,
Polityka prywatności (RODO)
Designed by Brandon Studio